Акваріумний фільтр Osmosis Aquarius Mini-P 100

Акваріумний фільтр Osmosis Aquarius Mini-P 100

Акваріумний фільтр Osmosis Aquarius Mini-P 100 від компанії AquaDom - фото 1
2 199 ₴
від 2 шт. 1 999 ₴/шт.
від 5 шт. 1 869 ₴/шт.
від 10 шт. 1 759 ₴/шт.
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. КиївБезкоштовно
 Нова ПоштаБезкоштовно
 УкрпоштаБезкоштовно
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Aquarius Mini-P 100 gpd - фільтр зворотнього осмосу для акваріумістів.

Найпростіший і безумовно найдешевший акваріумний фільтр на ринку, призначений для отримання води відмінного класу чистоти.

Проста установка і висока продуктивність - новий відмінний продукт від Global Water!

Якщо ваш акваріум потребує чистої води - то у нас є рішення для вас!

Принцип роботи: Фільтр підключається до холодної водопровідної води.

Далі вода фільтрується поетапно:

1. Попередній фільтр – видалення механічних та хімічних домішок: 2-дюймовий вбудований картридж, наповнений активованим вугіллям із кокосів. Картридж дуже точно видаляє з води всі механічні домішки, пісок, суспензії та інші дрібні фракції. затримує хімічні речовини.

2. Фільтр вугільний - видалення хімічних домішок: лінійний вугільний картридж 2", заповнений активованим вугіллям з кокосів. Картридж поглинає і надовго зв'язує хімічні домішки, присутні у воді: хлор, пестициди, миючі засоби, важкі метали та багато інших.

3. Осмотична мембрана - для отримання чистої водию Дуже точна фільтрація води: мембрана видаляє всі домішки розміром більше 0,0001 мкм із попередньо підготовленої води (після передфільтрів) На поверхні мембрани відбувається молекулярний поділ води: чиста вода (чистота 90-99%) прямує в акваріум, а всі домішки видаляються в каналізацію

Технічні характеристики системи:

- Робочий тиск: 2,8-6 бар

- Діапазон pH: 4-10

- Температура води, що подається: 5-40 °C

- Продуктивність (для оптимальних умов): до 385 літрів на добу

- Ступінь очищення води : 90% - 95%

- Розміри фільтра : висота 7 см, ширина 20 см, глибина 33 см

Картриджі, що використовуються:

- GW-CCA-L2-P - 2" вугільний вбудований картридж

- GW-CCA-L2-P - 2" вугільний вбудований картридж

- Осмотична мембрана 100 гПа на добу продуктивністю до 385 л/добу

Фільтр Aquarius Mini-P укомплектований, готовий до роботи. У комплект входить підключення до водопроводу: роз'єм 1/2" GZ, який подає сиру воду до фільтра. Роз'єм встановлюється на душовий шланг, відкручуючи ручку душу. Комплект включає правильно підібраний обмежувач потоку і зворотний клапан, встановлений на виході чистої води - завдяки цьому рішенню він не використовується, мембрана не висихає. Всі з'єднання виконані за допомогою швидкороз'ємних з'єднань нового покоління (без затискачів). 

Заміна фільтруючих картриджів: ми рекомендуємо замінювати початкові картриджі кожні 6 місяців з моменту запуску фільтра.

Воду також можна використовувати для всіх харчових цілей. заміні картриджа.

У комплекті ви отримаєте невелику розумну наклейку, яку можна розмістити де завгодно - після активації рідини, що міститься в ній, вона відраховує час до своєчасної заміни картриджів через 6 місяців використання.

Посібник користувача та технічна підтримка: Кожен продукт має керівництво англійською\українською мовою. Надаємо технічну допомогу при встановленні чи обслуговуванні пристроїв.

Товар є наявності: Ми є прямим імпортером пропонованої продукції. Всі товари, які представлені в магазині, знаходяться на наших складах. Завжди є можливість особисто побачити та забрати товар у стаціонарному магазині.

Гарантія: 2 роки гарантії для індивідуальних клієнтів

Безкоштовна доставка: Ми надсилаємо всі посилки безкоштовно в межах Укриаїні, за умови, що вартість замовлення перевищує 1 500 грн. Ми обробляємо замовлення в максимально стислий термін, намагаємося, щоб час доставки не перевищував 48 годин.

Безпечна упаковка: Кожне відправлення ретельно упаковується та застраховано. Ми приділяємо увагу естетиці та безпеці доставки. 

Потрібна додаткова інформація? Ми будемо раді допомогти! Використовуйте вкладку КОНТАКТ, щоб поговорити з нашим консультантом. 

Характеристики

Код товару
GW-Aquarius Mini-P 100
Виробник
GW
Країна виробництва
Польща
Тип
проточний
Вид
магістральний (стаціонарний фільтр, вбудований в водопровід)
Ступінь очищення
середнього ступеня очищення (2-5 ступені очищення)
Показати всі