Проточний фільтр АКВАФОР Кристал Н

Проточний фільтр АКВАФОР Кристал Н

Проточний фільтр АКВАФОР Кристал Н від компанії AquaDom - фото 1
4 400 ₴
В наявності

Доставка

 Транспортна компаніяЗа тарифами перевізника
 ПоштаЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

 • Надійний сорбційний фільтр для базового очищення питної води, приготування їжі і напоїв. Забезпечить глибоке очищення водопровідної води від цілого спектра небезпечних забруднень і уповільнює утворення накипу у воді середньої жорсткості.

  АКВАФОР Кристал Н видаляє хлор, важкі метали, пестициди, нафтопродукти та інші поширені токсини і алергени, зберігаючи мінеральний склад води.

  Сорбційні модулі виготовлені за технологією карбонблок з іонообмінним волокном Aqualen ™, тому площа контакту води з сорбентами в 42 рази вище ніж у стандартних насипних модулях, а швидкість фільтрації в 4 рази вище. Сорбент також містить безпечне срібло на відміну від тих де срібло нанесене на вугілля.

  Пом'якшуючий модуль KH ефективний для води помірної мінералізації і підходить для багаторазового відновлення. Для показників жорсткості води вище 5 ммоль / л необхідно буде часто проводити регенерацію модуля. В такому випадку ми рекомендуємо водоочищувач зворотноосмотичного типу серії АКВАФОР DWM.

  Глибока очистка

  Три стадії фільтрації забезпечують пом`якшення і очистку аж до 0,8 мкм. Фільтр прибирає з води шкідливі речовини, які часто знаходяться в міській водопровідній мережі.

  Кристал Н знижує вміст хлору і неприємні запахи, видаляє з води видимі і завислі частинки, захищає від органічних речовин, пестицидів, свинцю та інших важких металів.

  Безмежний доступ до чистої води

  Кристал Н очищує воду зі швидкістю 2 л/хв, тобто склянка набереться за 10 секунд. Використовуйте її для приготування їжі в будь-яких обсягах, включно з дитячим харчуванням, супами і напоями.

  Зниження накипоутворення

  Кристал Н підходить для помірно жорсткої води, при якій накип з`являється приблизно через 2 тижні. Для більш жорсткої води рекомендуємо вибрати зворотньоосмотичну систему, оскільки пом`якшуючий модуль КН прийдеться змінювати чи регенерувати раз в 2-4 тижні. При жорсткій воді система зворотнього осмосу є вигіднішою - вони забезпечують очистку на рівні бутильованої і повністю забирають надлишок солей, захищає чутливу до них техніку, а Ваші напої та їжу - від постійного присмаку!

Характеристики

Код товару
Кристалл Н
Виробник
Аквафор
Країна виробництва
Естонія
Тип
проточний
Вид
водоочищувач
Ступінь очищення
середнього ступеня очищення (2-5 ступені очищення)
Метод очищення
механічний
Конструкція
картриджна конструкція
Спосіб монтажу
стаціонарне підключення під мийку
Спосіб установки
підлоговий
Функціональність
знезараження води, видалення органічних забруднень, пом'якшення води