Проточний фільтр АКВАФОР Кристалл

Проточний фільтр АКВАФОР Кристалл

Проточний фільтр АКВАФОР Кристалл від компанії AquaDom - фото 1
4 145 ₴
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Київ
Безкоштовно
 Нова Пошта
Безкоштовно
 Укрпошта
Безкоштовно
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

 • Надійний сорбційний фільтр для базового очищення питної води, приготування їжі та напоїв. Забезпечить глибоке очищення водопровідної води від цілого спектра небезпечних забруднень, підходить для м'якої води.

  АКВАФОР Кристал видаляє хлор, важкі метали, пестициди, нафтопродукти та інші поширені токсини і алергени, зберігаючи мінеральний склад води.

  Три модуля виготовлені за технологією карбонблок з іонообмінним волокном Aqualen ™, тому площа контакту води з сорбентами в 42 рази вище ніж у стандартних насипних модулях, а швидкість фільтрації в 4 рази вище. Сорбент також містить безпечне срібло на відміну від тих де срібло нанесене на вугілля.

  Три картриджі послідовно очищують воду від механічних домішок та розчинних шкідливих домішок. Блок попередньої очистки К3 затримує частки розміром від 5 мікрон, модуль глибокого очищення К2 знижує розмір часточок до 3 мікрон. Модуль К7 забезпечує фінішну очистку від часточок до 0,8 мікрон (що в 125 раз тонше волосини людини). Карбонблок з іонообмінним волокном АКВАЛЕН надійно затримує важкі метали та інші шкідливі домішки, які найчастіше зустрічаються в водопровідній воді.

  Швидка фільтрація - 2,5 літри свіжої відфільтрованої води за хвилину. А ресурс у 8 000 літрів забезпечить велику сім`ю на рік.

  Корпус фільтру може витримувати великі тиски і попереджає протікання. Всі компоненти системи витримують гідроудари водопровідної мережі. Заміна картриджів без особливих зусиль з технологією Click&Turn - швидко, зручно і надійно.

 •  

Характеристики

Код товару
Кристалл
Виробник
Аквафор
Країна виробництва
Естонія
Тип
проточний
Вид
водоочищувач
Ступінь очищення
середнього ступеня очищення (2-5 ступені очищення)
Показати всі